Rokka (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: Line
ta: வரி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: width @width
ta: அகலம் @width

en: height @height
ta: உயரம் @height
