Rokka (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: width @width
te: వెడల్పు @width

en: !name must be a positive integer.
te: !name అన్నది ధనాత్మక పూర్ణసంఖ్య అయివుండాలి.
