Rokka (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Line
tr: Hat

en: Media
tr: Medya

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: width @width
tr: genişlik @width

en: height @height
tr: yükseklik @height

en: !name must be a positive integer.
tr: !name pozitif bir tam sayı olmalı.
