Rokka (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: width @width
bo: ཞེང་ཚད་ལ་@width

en: height @height
bo: མཐོ་ཚད་ལ་@height

en: !name must be a positive integer.
bo: !name་ངེས་པར་ཏུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཡིན་དགོས།

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
