Rokka (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: API Key
da: API-nøgle

en: Line
da: Linje

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: width @width
da: bredde @width

en: height @height
da: højde @height

en: !name must be a positive integer.
da: !name skal være et positivt heltal.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
