rokka (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Line
id: Baris

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: API Credentials
id: Kredensial API

en: width @width
id: lebarnya @width

en: height @height
id: tingginya @height

en: !name must be a positive integer.
id: !name harus sebuah bilangan bulat positif.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args
