Rokka (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Line
ka: ხაზი

en: Media
ka: მედია

en: Background color
ka: ფონის ფერი
