Rokka (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Background color
mn: Суурь өнгө
