rokka (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Line
nl: Lijn

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Auto
nl: Automatisch

en: Organization Name
nl: Organisatienaam

en: width @width
nl: breedte @width

en: height @height
nl: hoogte @height

en: !name must be a positive integer.
nl: Getal !name moet een positieve waarde bevatten.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
