Rokka (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: API Key
pl: Klucz API

en: Line
pl: Linia

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: width @width
pl: szerokość @width

en: height @height
pl: wysokość @height

en: !name must be a positive integer.
pl: !name musi być dodatnią liczbą.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
