Rokka (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Line
fa: خط

en: Media
fa: رسانه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: width @width
fa: عرض @width

en: height @height
fa: ارتفاع @height

en: !name must be a positive integer.
fa: !name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.
