Rokka (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Line
hr: Redak

en: Media
hr: Mediji

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: width @width
hr: širina @width

en: height @height
hr: visina @height

en: !name must be a positive integer.
hr: !name mora biti pozitivni broj.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
