Rokka (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Line
jv: Baris

en: Background color
jv: Warna Background

en: width @width
jv: ambané @width

en: height @height
jv: dhuwure @height

en: !name must be a positive integer.
jv: !name kuda angka bulat positif.
