Rokka (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Line
km: ជួរ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: width @width
km: ទទឹង​ @width

en: height @height
km: កម្ពស់​ @height

en: !name must be a positive integer.
km: !name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។
