Rokka (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: API Key
ro: Cheie API

en: Line
ro: Linie

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: width @width
ro: lăţime @width

en: height @height
ro: înălţime @height

en: !name must be a positive integer.
ro: !name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.
