Rokka (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Media
th: สื่อ
