rokka (7.x-1.1-rc3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: !name must be a positive integer.
ur: !name ایک مثبت صحیح عدد ہونا چاہیے۔
