Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Action
af: Aksie

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Path
af: Pad

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: User login
af: Aanmelding

en: Referrer
af: Verwyser
