Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Type
be: Тып

en: Action
be: Дзеянне

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Referrer
be: Адпраўнік
