Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Action
bg: Действие

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: Path
bg: Път

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Referrer
bg: URL референт
