Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Action
cs: Akce

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: Path
cs: Cesta

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: User login
cs: Přihlášení

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Last
cs: Poslední

en: Activity
cs: Aktivita
