Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Type
cy: Math

en: Message
cy: Neges

en: Link
cy: Dolen

en: Path
cy: Llwybr

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: User login
cy: Mewngofnod defnyddiwr

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: Last
cy: Olaf
