Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Action
da: Handling

en: Message
da: Meddelelse

en: Path
da: Sti

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: User login
da: Log ind

en: Referrer
da: Henviser

en: Last
da: Sidste

en: Activity
da: Aktivitet

en: Recent activity
da: Seneste aktiviteter
