Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Type
de: Typ

en: Action
de: Aktion

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Path
de: Pfad

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User
de: Benutzer

en: User login
de: Benutzeranmeldung

en: Last
de: Ende

en: Activity
de: Aktivität

en: Recent activity
de: Neue Beiträge

en: User deleted
de: Benutzer gelöscht
