Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།
