Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Action
el: Ενέργεια

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Path
el: Διαδρομή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: User login
el: Είσοδος

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Last
el: Τελευταίο

en: Activity
el: Δραστηριότητα
