Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (10 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: Action
gd: Gnìomh

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Link
gd: Ceangal

en: Path
gd: Slighe

en: Timestamp
gd: Stampa-ama

en: User
gd: Cleachdaiche

en: User login
gd: Clàradh a-steach cleachdaiche

en: Referrer
gd: Ath-threòraiche

en: Activity
gd: Gnìomhachd
