Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Type
he: סוג

en: Action
he: פעולה

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Path
he: מיקום

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: User login
he: כניסה

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Last
he: אחרון

en: Activity
he: פעילות

en: Recent activity
he: פעילות אחרונה
