Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Action
hr: Akcija

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Path
hr: Putanja

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Activity
hr: Aktivnost
