Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Action
hu: Művelet

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Path
hu: Útvonal

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Last
hu: Utolsó

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Recent activity
hu: Legutóbbi tevékenység

en: IP/Host
hu: IP / gép
