Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>
