Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Path
lt: Kelias

en: User
lt: Narys

en: User login
lt: Nariams

en: Last
lt: Paskutinis

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Recent activity
lt: Naujausi veiksmai
