Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Action
mr: कृती

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: Path
mr: रस्ता

en: User
mr: सदस्य

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Referrer
mr: शिफारसदार
