Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Action
ps: چار

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Path
ps: يونلور

en: User
ps: غړی

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Activity
ps: چارندتیا
