Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Action
ru: Действие

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: Path
ru: Путь

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Last
ru: Последний

en: Activity
ru: Активность

en: Recent activity
ru: Недавние действия

en: IP/Host
ru: IP/Хост
