Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Action
sk: Akcia

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Path
sk: Cesta

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Last
sk: Posledné

en: Activity
sk: Aktivita
