Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Action
sl: Akcija

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Path
sl: Pot

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: User login
sl: Prijava

en: Referrer
sl: Posrednik
