Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Action
sq: Veprimi

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Path
sq: Pozicioni

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Referrer
sq: Referues
