Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Action
sr: Акција

en: Message
sr: Порука

en: Path
sr: Путања

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: User login
sr: Пријављивање корисника
