Role activity (7.x-3.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Type
te: రకం

en: Action
te: చర్య

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం
