Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Action
ar: إجراء

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: Path
ar: المسار

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Activity
ar: النشاط
