Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Path
ast: Camín

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Referrer
ast: Esin referencies
