Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Message
bn: বার্তা

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ
