Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ
