Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Message
bs: Poruka

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Activity
bs: Aktivnost
