Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Action
ca: Acció

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Path
ca: Camí

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Referrer
ca: Referència

en: Last
ca: Darrer

en: Activity
ca: Activitat

en: Recent activity
ca: Activitat recent
