Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Action
eo: Ago

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Path
eo: Vojo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Referrer
eo: Referantoj
