Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Type
et: Liik

en: Action
et: Tegevus

en: Message
et: Teade

en: Path
et: Tee

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: User login
et: Sisenemine

en: Referrer
et: Viitaja

en: Last
et: Viimane

en: Activity
et: Tegevus

en: Recent activity
et: Hiljutine tegevus
