Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Action
eu: Ekintza

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Path
eu: Bide-izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Last
eu: Azkena

en: Activity
eu: Aktibitate
