Role activity (7.x-3.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Action
fa: عملکرد

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: پیوند

en: Path
fa: مسیر

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Last
fa: آخرین

en: Activity
fa: فعالیت

en: Recent activity
fa: فعالیت‌های اخیر
